פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שני | 12:04  24/11/08
שלום רב, כדי להיות זכאי לתעודת בגרות, עליי להשלים מקצוע תרבות עולם, והמליצו לי ללכת על גיאוגרפיה. רציתי לדעת מה הסיכוי שלי "לעבור את הבגרות" (הציון אינו חשוב כל עוד אעבור, במידה ואקנה את ספר הקורס ואלמד ממנו באופן עצמאי - ללא קורס. תודה ושבוע טוב
אריאל | 14:57  24/11/08
עד כמה תצליח ללמוד גאוגרפיה ל-3 באופן עצמאי. בנושאים כאלה דרוש מורה מתמחה. זה תיאור פני השטח עפ"י האטלס, מציאת גורמים עפ"י האטלס או עפ"י מאמרים שקראתם בכתה ועוד הרבה מאד. עד כמה שאני אוהב את המקצוע, אבל אני הייתי מחפש משהו יותר קל - אם יש. אבל אם למדת בעבר, ואתה יודע את את הנוסחה ומבין את עיקרו של המקצוע וחשוב מכל - מתחבר אליו, למה לא.
שלום, תוכל ללמוד לבגרות באופן עצמאי באתר הבא: www.cking.co.il האתר כולל בתוכו את רוב רובו של החומר לגיאוגרפיה 5 יח"ל. באופן אישי האתר עזר לי מאוד לקראת הבגרות. בהצלחה
אסף ריגר | 13:31  03/12/08
כמו שנאמר לך כבר, לא פשוט ללמוד למקצועות הגרות בכוחות עצמך, בטח שלא לקורסים המוגברים כדאי לך ללמוד עם מורה שמכיר את מבנה הבחינה, את המיקוד, לכשיתפרסם, וללמוד עם חומרי לימוד עדכניים כמה שיותר אני לא יכול להגיד שזה בלתי אפשרי להצליח בקורס בלמידה עצמית, אך בוודאות זה יהיה מאוד קשה...
סגור