פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שירה | 16:04  11/07/08
אני תלמידה שעולה לי"ב , מעוניינת בכמה טיפים . הבגרויות היחידות שעשיתי הן : לשון (ללא חיבור) - בכיתה י' מתמטיקה - טופס 003 (במטרה לעשות 4 יחידות) תזונה - 2 יחידות בינתיים אני רוצה להשלים את כל שאר הבגרויות שהייתי אמורה לעשות עד עכשיו : - תנ"ך - אנגלית (5 יחידות) - מתמטיקה (טופס 004) - היסטוריה (לא זוכרת איזה טופס) בקיצור - כל מה שהייתי צריכה לעשות עד כיתה יא'(לפי הביה"ס שלי ) ולא עשיתי עקב כל מיני תקלות . ***** אני פשוט מחפשת קורסים מהירים של למידה אינטנסיבית ואיכותית וישר לגשת לבגרויות . או - איך עובדים בתי ספר פרטיים ? הם עושים קורסים וכדומה ? זאת למידה למתקשים ? אני לא מתקשה ואני תלמידה רגילה ואפילו טובה , אבל הייתה לי מחלה קשה שלא איפשרה לי ללמוד , מאוד מסובך . יש לכם עצות ? אני רוצה פשוט להתארגן כבר על התוכניות לשנה הבאה ביב' , אם לעבור בי"ה , או לעשות קורסים נוספים להשלמת בגרויות בנוסף לביה"ס וכו' . תודה מראש
אור שלו | 14:50  13/07/08
הקורסים בבתי ספר פרטיים הם שונים ממה שאת מכירה בתיכון, אצלינו למשל, קורס נמשך 4 חודשים בממוצע, בהם אנחנו לומדים את החומר באופן מרוכז, שעות הלימודים רבות ויש המון שיעורי בית. את כל הבגרויות האלו תוכלי בהחלט להשלים בשנת הלימודים הקרובה אך רצוי שתבדקי את לוח הזמנים שלך ותראי איך את משלבת את הבגרויות שאת אמורה לגשת אליהם דרך התיכון יחד עם הלימודים הפרטיים, כדאי לא לפגוע בעצמך. בהצלחה!
סגור