פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

חגית | 19:30  02/07/08
יש לי 12 שנות לימוד בהם בקושי הופעתי בבית ספר והציונים בהתאם לא עשיתי אף בחינת בגרות או מגן ועכשיו אחרי הצבא אני רוצה להתחיל מהתחלה מהי הדרך הקצרה ביותר מהם המקצועות שאני חייבת ללמוד ומה זאת בעצם המכינה והאם היא מתאימה לי אם לא מה המסלול שמתאים לי ומהם המועדים שאני יכולה להתחיל ללמוד תודה על תשובתכם
אור שלו | 19:39  06/07/08
אין דרך קצרה להשלים את כל הבגרויות. זה מסלול שיקח לך בין שנה וחצי לשנתיים, הזמן תלוי בעיקר בך. בלחמן למשל, ההשלמה היא השלמת בגרויות, את ניגשת לכל בגרות ומקבלת עליה את הציון. לנו אין נגיעה בציון שלך הוא שלך בלבד ואת הולכת איתו למוסד לימודים בו תרצי ללמוד בעתיד. המועד הקרוב נפתח בתחילת ספטמבר. ההבדל במכינה הוא שבמכינה המבחנים הם פנימיים ולא דווקא בגרות. זאת אומרת, אם את עושה מכינה באונ' ת"א למשל ולא עברת את המכינה, אין זה אומר שתתקבלי ללימודים ותצטרכי לעשות את כל המכינה מחדש. במידה ותחליטי שאת רוצה ללמוד במקום אחר, לא תהיה לך בגרות ביד ולמעשה לכל מה שעשית עד אז, לא יהיה תוקף. אני ממליצה בחום להגיע לפגישת ייעוץ וללמוד קצת יותר על השלמת בגרות מלאה. לא לשכוח,כיון שלא ניגשת לאף בגרות בתיכון, את צריכה לפתוח תיק אקסטרני. בהצלחה!
סגור