פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

היי קוראים לי ליגל, סיימתי ללמוד לפני כ 3 שנים ב 2005 סיימתי עם 3 יחידות אנגלית. עכשיו אני מעוניינת להשלים את הבגרות ל 4 יחידות בשל אילוצים להתקבל למכללה למנהל. עכשיו אני בזמנו עשתי את שאלוני A,B,C שזה בעצם שלוש יחידות והבנתי שעל מנת שיהיה לי 4 יש צורך לעשות את D+E השאלה אם זה באמת נכון ובנוסף באתר של הבגרויות הרישמי אם אני לא טועה מופיעה הטבלה הבאה : רשימת שאלונים להרשמה: סמל שאלון שם שאלון יחידות לימוד 16107 אנגלית F ירוק 0 16103 אנגלית B חום 0 16102 אנגלית A כחול 1 16108 אנגלית G סגול 0 16104 אנגלית C אדום 0 האותיות אני מבינה.... אבל מה ההבדל בצבעים??? ורשום האחריות לבחירת השאלון המתאים מוטלת על הנבחן, במקרה של ספק יש לפנות לבית הספר. עכשיו אני מנסה לתפוס את הבית ספר שלי לשעבר חח אך ללא הצלחה. השאלה אם אני פשוט יכולה להירשם ל D+E וזהו אין צורך ביותר מידי כאבי ראש. ובנוסף למה רשום חוץמשאלון A שהשאר הם לא יחידות לימוד ??(מסומנות ב -0 ) אני מאוד מאוד מאוד אשמח אם תגיבו ותענו לשאלותיי הרבות. תודה ליגל :)
אור שלו | 11:49  30/06/08
אף פעם לא נתקלתי בעניין הצבעים, יכול להיות שזה סימון פנימי עבור בתי הספר. את צריכה להרשם לשאלונים D+E ובמקרה ששאלון C שלך בציון נמוך כדאי לך לעשות אותו גם שוב. שימי לב, במידה ואין לך תעודת בגרות הציון האחרון הוא הנחשב לך, זאת אומרת, אם את לא מוכנה לבגרות את לוקחת סיכון לאבד גם את ה3 יח"ל שלך. אין לך מה לדאוג, כל השאלונים מהווים יחידות לימוד, אין לי מושג למה זה מצויין ככה, ייתכן וזאת טעות באתר. כמו כן שימי לב כי את נרשמת כאינטרנית או אקסטרנית בהתאם לצרכים שלך. (אם סיימת 12 שנה"ל ונבחנת לפחות על בגרות אחת בתיכון והתיכון עדיין קיים ומגיש לבגרויות, את אינטרנית, אם ההפך מהנ"ל, את אקסטרנית) בהצלחה!
סגור