פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

אורטל | 20:56  27/02/08
שלום אני לומדת באורט רוגוזין מגדל העמק בשלוש יחידות אך ורק בגלל שכשחילקו אותנו לרמות בכיתה ט' לא בידיוק הייתי נוכחת ולא בידיוק הייתי לומדת אז פשוט לא ניגשתי למבחנים וציוני היה 0 עכשיו לכחתי את עצמי בידייים יורת נכון שנה שעברה ואני לומדת טוב הידע שלי באנגלית טוב ואני בטוחה שאני יכולה בקלות לעבור ל4 אך המורה אינה מביאה לי תבמחן מעבר! היא אומרת שהציון בתעודת צריך להיות 95 בישביל לעבור! כל המבחנים שלי הם 100 אך התיפקוד אינו מי יודע מה אך זה כי אני מדוכאת בגלל שאני ב3 יחידות ואין לי תמריך להשיקע בישביל זה ! איך אני יכולה לעבור 4 ? אני באמת צריכה לחכות לרשום המורה ? או לציון 95 או שאני יכולה לדרוש את המבחן? אני יודע לכם על התשובה!
אור שלו | 12:25  28/02/08
ראשית, בדקי עם עצמך ואת המבחנים האחרונים שלך ובדקי האם את באמת מתאימה לרמה גבוה יותר. במידה ואת רואה שכן, פני למורה שלך ודרשי לעבור את המבחן. במידה וזה לא יעבור, נסי לפנות ליועצת או למנהל/ת בית הספר ודברי איתם על הנושא. במידה ולא יסכימו להעביר אותך, שאלי אותם האם הם יהיו מוכנים להזמין לך שאלונים של 4 יח"ל ואת תלמדי לבד. במקרה הזה תוכלי לקחת מורה פרטי או להצטרף לקורס באחד המכונים המכינים לבגרות. במידה ואת מעוניינת באופציה זו הזדרזי כיוון שכל הקורסים כבר התחילו או מתחילים ממש בימים אלו. אשמח אם תעדכני מה התפתח, בהצלחה!
סגור