פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שלום, למדתי בתיכון דתי ורציתי לדעת אם השלמת 3 יחידות בהיסטוריה היא שונה בין בתי ספר דתיים לחילוניים? אני גם מעוניינת לעשות תנך מחדש חמש ייחידות-חילוני וחושבת על האפשרות של גיאוגרפיה... גיאוגרפיה אפשרי ללמוד לבד? איפה אני מוצאת את חומר הלימוד של כל המקצועות?
אור שלו | 16:22  27/02/08
בין היסטוריה בבית ספר דתי לבית ספר חילוני. ראשית, את נבחנת על היסטוריה א, היסטוריה ב ועל אזרחות. תנך חילוני 5 יח"ל גם הוא שונה מאד מהתנך שאת זוכרת מהתיכון, ונחשב קשה. אני אכן ממליצה בחום לבדוק את האופציה של גאוגרפיה, בגרות שנחשבת קלה מבין המוגברים המוצעים. ניתן להבחן לבד אך במידה ולא למדת בעבר את הנושא, אני ממליצה בחום לעבור קורס שיוכל לקדם אותך יותר. ממוצע הציונים בקורס גאוגרפיה בלחמן הוא גבוה מאד. ציון של 90 הוא בתחום הניתן בהחלט להשגה ויקפיץ את הממוצע שלך פלאים. במידה ואת מעוניינת להרשם לקורס גאוגרפיה אני ממליצה למהר, תוכלי להרשם רק בימים הקרובים כיוון שהקורסים מתחילים וההתקדמות היא מהירה. כמו כן ניתן להבחן בגאוגרפיה רק בקיץ לכן אם לא תעשי זאת עכשיו תאלצי להמתין עד תחילת הקורס הבא בפבואר 2009 והבחינה הבאה תהיה ביוני 2009. את חומר הלימוד תוכלי למצוא במיקוד שפורסם מוקדם מהרגיל במועד זה. מיקודיות של לחמן תוכלי למצוא בעשרת הסניפים שלנו או בצומת ספרים וחנויות נבחרות. בהצלחה!
הן מעולות אני לומדת מהן לבד בהצלחה כמובן שקורס, אם יש לך כסף עדיף תמיד
סגור