פורום הנדסאים וטכנאים

בהנהלת: שולמית לנגרמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום הנדסאים וטכנאים תוכלו לקבל מידע מקיף על: היכן לומדים? מהם תנאי הקבלה? מהי תכנית הלימודים? איפה כדאי ללמוד? מהי משך ההכשרה? מהם סוגי התמחויות הקיימים? וכל המידע שמעניין אתכם לדעת ולגלות בתחום.

שולמית לנגרמן

נציגת מכללת אתגר. מכללת אתגר עוסקת בהכשרת הנדסאים וטכנאים למעלה מ 40 שנה בכל רחבי הארץ, ומגישה את הבוגרים לבחינות מה"ט.

שלום רב! יוסף בן 30 נשוי + 1 בעבר למדתי לימודי מוזיקה כרגע אני מחפש ללמוד משהו קצר יחסית ושאוכל לעבוד בו "מייד" . לכן חשבתי על לימודי הנדסאים אך איני יודע מה מתאים לי. לא הצלחתי לאסוף מידע על שלל הנושאים בתחום ההנדסאים כדי להחליט מה מתאים לי . למשל מה עושה בסופו של דבר מהנדס מכונות האם הא יושב בחדר עם מחשבים במפעל מפקח עליהם וכו'? אני מחפש מקצוע שיהיה בו יצרתיות כלשהי או במחשבה או עם הידיים ,אך אסטתיקה ויופי חיצוני לא מדברים אלי. יש לי זיקה לאיכות הסביבה אירגון וסדר. אני מחפש מקצוע שעובדים בשעות היום ללא לילות לפחות לא באופן קבוע וגם ללא שבתות וחגים. משכורת נאה שתופחת עם הנסיון לסכום נאה כמו 12 או 15 אלף (אבל אני לא מחפש להתעשר) אני פתוח גם לתואר ראשון עד שנתיים וחצי לימודים. תודה
סגור