פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אני אבא לשני ילדים, עובד במשרה מלאה ושוקל ללמוד מינהל עסקים במכללה למינהל. אני יודע שיש תכניות מיוחדות לאנשים במצבי, אבל האם באמת זה אפשרי. בלו"ז שלי אי אפשר להכניס סיכה
אפרת יצחקי רבינוביץ | 21:10  31/10/07
שלום יעקוב לגבי שאלתך, זה אפשרי. כמובן תלוי בסדר העדיפויות. אפשר למצוא פתרונות כמו : לימודי ערב, שנים שבהם אתה משקיע בלימודים אולי תהיה ירידה מסויימת באיכות ורמת החיים, אך זוהי ירידה לצורך עלייה והכל כמובן תלוי בעד כמה מוטיבציה ורצון יש לך ומה אתה מוכן להשקיע ואיזה מחירים אתה מובן לשלם. אני מציעה לך לצפות בסדרה הדקומונטרית "עידן הקריירה" המשודרת בערוץ 8 בימי שבת בערב ומפנה אותך לפרק השלישי הוסק בסוגיה של שילוב משפחה, ועבודה. (מוקרן ב-VOD הפרק שפיספסת). בהצלחה
יריב הדרכה וחוויה | 12:40  05/11/07
ניתן ואפילו כדאי הדרך היא לשאול כל הזמן בשביל מה אני רוצה ללמוד ועל מה אני מוכן לוותר? תנסה את השאלות הללו ותוסיף גם מה אני ירוויח מהשילוב הזמני הזה אשמח לפרט keriv@012.net.il
סגור