פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אורן | 17:27  28/10/07
היי אפרת. אני מעוניין לעבור ייעותץ במכון אדם מילוא. הבעיה שאני עובר במקביל איבחון לבעיית קשב וריכוז שאני מאמין שאני סובל ממנה וזה יתקיים רק בעוד חודש,והתור לייעוץ(אם אקבע)הוא בשבוע הבא. השאלה היא האם לעבור קודם כל את האיבחון של הקשב וריכוז?אני יודע שיש בייעות שלכם מבחנים של כמה שעות האם זה לחכות לאבחון?הטלפנית שדיברתי איתה מהמכון אמרה "שיהיה בסדר" וביקשתי ממנה חוות דעת מקצועית והיא לא הסכימה ואמרה שלא צריכה להיות שום בעיה,אך אנשים שסובלים מהקשב וריכוז המליצו לי לעבור קודם כל את האיבחון. אשמח לשמוע את דעתך
אפרת יצחקי רבינוביץ | 22:20  28/10/07
הי אורן אני גם חושבת שעדיף קודם לעבור את האבחון ורק אח"כ לבוא ליעוץ, כיוון שאם תאובחן כבעל הפרעת קשב וריכוז, יתכן וימליצו לך על רטלין או קונצרטה, כדור שעוזר להתרכז טוב יותר, מה שעשוי להשפיע על תוצאות המבחנים. בהצלחה
סגור