פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

דודי | 17:15  08/10/07
שלום לכולם, בימים אלו אני מסיים את התואר הראשון שלי במנהל עסקים. לפניו למדתי הנדסאי תעשייה וניהול. אני מעוניין להמשיך לתואר שני, אך מאוד מבולבל... באיזה תחום לבחור? יש שממליצים להמשיך באותו תחום, ויש שאומרים שזו טעות... יש מישהו שיכול לעזור לי בבחירת המסלול האולטימטיבי? אני רוצה תואר שיהיה פרקטי ויעזור לי בעתיד לפתוח דלתות תודה! דודי
אפרת יצחקי רבינוביץ | 19:25  08/10/07
הי דודי לדעתי לפני שאתה ממהר ללמוד שוב, חשוב לעצור ולבדוק " מה אתה רוצה לעשות שתהיה גדול"? האם לעסוק בניתוח, פיתוח עיסקי, שיווק או מערכות מידע? נסה לברר מעט לגבי עיסוקים שונים הנגזרים ממנהל עסקים או תעשייה וניהול ורק אח"כ תפנה ללימודים ורק אם זה נחוץ. הלימודים הם רק הדרך להשיג את המטרה ולא המטרה עצמה. שאל אנשים על עיסוקיהם השונים או פנה לספרית המידע במכון "אדם מילא", שם קיימים תיאורי עיסוק. בהצלחה
סגור