פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום אני בת 25, בעלת תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה, כיום פקידה במשרד שמשתכרת יפה, אך ךא מרגישה מימוש עצמי וסיפוק. זה זמן מה שאני חושבת לעסוק בתחום הפרסום, ואף התקבלתי לקורס פלנינג/תקציבאות בבצפר, אך טרם נרשמתי. אני מתלבטת מאוד לגבי לימודים כיוון ששמעתי מאנשים שאין למעשה צורך בקורס כדי להתקבל לעבודה, מצד שני, אני לא מצליחה למצוא עבודה בתחום כי אין לי קשרים וניסיון. איך יוצאים מהמלכוד, ואולי בכלל כדאי להשאר בעבודה נוחה עם תנאים טובים, ולא לצאת להרפתקאות? אשמח לקבל חוות דעת תודה וחג שמח
אפרת יצחקי רבינוביץ | 14:50  05/10/07
הי מיכל שינויים מקצועיים תמיד כמעט כרוכים בסוג של הימור והרפתקנות וויתור מסויים (לתקופה) על יציבות וביטחון.כך שזה המחיר והשאלה מה הן נסיבות חייך והאם הם מאפשרים לך לצאת לערוך שינוי?אמנם יש סיכון בשינוי אך גם יש סיכוי לריגוש, גיוון ועניין חדש. בהצלחה
סגור