פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

עיצוב גרפי | 23:18  11/09/07
שולם ושנה טובה... ברצוני לדעת אם וכאשר אני לומדת במכללה מסויימת ואני רוצה להתקבל לעבודה בתחום הלימוד שלי הם מסתכלים על "שם המכללה" או על התעודה עצמה... אני רוצה ללמוד עיצוב גרפי במכללה מסויימת זה מפריע שיש מוסדות לימוד שנחשבות ליותר מוצלחות כמו בצלאל שנקר וויצו... שרמת ההצלחה בקבלת העבודה יותר מובטחת... וכן אודה לך אם תיעצי לי על מכללות טובות לעיצוב באיזור הצפון שיוכלו לתת לי המשך... וכיוון יותר מהיר למציאת עבודה בתחום.. תודה...
אפרת יצחקי רבינוביץ | 00:13  14/09/07
הי מקום עבודה בודק ובוחן רקע לימודי בתחומים מסויימים. לגבי עיצוב, אני חושבת שהכישרון משחק תפקיד חשוב יותר וכן הידע המקצועי. אם במכללה מסויימת שבה את מעוניינת ללמוד תקבלי את כל הכלים הנדרשים עבורך לעבודה כגרפיקאית ותציגי תיק עבודות מרשים,אז החשיבות של המכללה תרד.לגבי המלצה על מכללות, ויצ"ו חיפה נחשבת טובה ובוודאי יש נוספות, ותוכלי לקבל מידע עליהן דרך חיפוש לימודים באתר זה.בהצלחה
סגור