פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ליאור | 19:06  07/09/07
שלום אני אוטוטו בן 30. למדתי קורס קופי במשך שנה+ 4 שנים עיצוב גרפי. בשנה האחרונה עבדתי במשרד פרסום ובסטודיו לעיצוב שממנו פוטרתי אתמול. בדרך נדדתי בעוד כמה מקומות. המסקנות שגיבשתי לעצמי נוטות לכך שאיני מתאים למקצוע ולדרישות שלו בשוק. אני כרגע במשבר ואיני יודע מה עלי לעשות. אני מרגיש שעל פי אופיי אני מתאים לעסוק בדברים רוחניים, פסיכולוגיה או עבודה סוציאלית. עשיתי תואר ראשון במדעי הרוח והחברה במסגרת האונ' הפתוחה והשאלה היא מה ניתן לעשות עם כל המרכיבים שזה עתה העלתי. האם את ממליצה ללכת לייעוץ תעסוקתי? ואם כן איפה הכי כדאי? אודה לך על תשובתך
אפרת יצחקי רבינוביץ | 22:48  08/09/07
הי ליאור נראה כי ויתרת על תחום האומנות (גרפיקה ופרסום) בשל התובענות של התחום וסביבת העבודה שאינה מתאימה עבורך. במידה ואתה בטוח כי אינך רוצה לעסוק יותר בגרפיקה קיימות מספר אפשרויותף 1. תוכל ללמוד שנתיים בלבד בתוכנית הסבה לאקדמאים בעבודה סוציאלית ותוך שנתיים לרכוש לעצמך מקצוע חדש. תחום זה עשוי להובילך לכל תחומי הטיפול השונים. 2. אופציה שנייה, לפנות ליעוץ קריירה ולבדוק לעומק מה לא עבד עם בחירתך הראשונה ומהם הצרכים אותם אתה רוצה למלא באמצעות הבחירה התעסוקתית. יעוץ טוב תוכל לקבל ב"מכון אדם מילא" על סניפיו השונים, באוניברסיטאות השונות ואצל יועצים פרטיים שאת מספרם תוכל למצוא באינטרנט או בספרי טלפונים. בהצלחה
סגור