פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

לכול המעוניין שלום אני סטודנטית לתואר שני בנירוביולוגיה (מדעי המוח) ואת ובתואר הראשון שלי למדתי ביוטכנולוגיה. לאחרונה גילו אצלי מחלה המנוונת את הראיה וכתוצאה מכך אאלץ להחליף מקצוע. בצבא עסקתי כסיעת למרפא בעיסוק אני מאוד אוהבת עבודה עם אנשים במסגרת המחקר שלי אני עובדת עם אנשים. האם יש מקצוע כל שהוא העוסק במוח (פרא- רפואי, ביולוגיה) ובאנשים (העדפה אישית לטיפול) אשר דורש יכולת ראייה נמוכת ואולי אף אפסיות.?? בתודה מראש מיכל
אפרת יצחקי רבינוביץ | 15:49  19/07/07
הי מיכל קודם כל אני מציעה לך לפנות למוסד לביטוח לאומי למחלקת שיקום ולבקש אבחון מקצועי (מגיע לך אבחון כזה על חשבונם) ואולי תהיה גם זכאית ללימודים מטעמם. כמו כן, יש תחומים רבים בהם תוכלי לעסוק בעיקר תחומי הטיפול כגון: קלינאות תקשורת, אבחון לקויות למידה וכו'. פני לתוכנת "מית"ם" במכון "אדם מילא" ושם תוכלי לקרוא על תחומי עיסוק רבים ומגוונים. בהצלחה
סגור