פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אלירן | 18:43  29/06/07
אני בחור בן 22, משוחרר כשנה מהצבא, עד עתה עבדתי בעבודות מזדמנות ולאחרונה החלטתי כי אני מעוניין בלימודים אקדמאיים. הבעיה היא שאני לא יודע מהם תחומי העניין שלי. חשבתי ללמוד הנדסת תוכנה אך כמה אנשים אמרו לי כי הנדסת תוכנה היא מקצוע שצריך לאהוב אותו בכל מאודך כדי להצליח בו. זה נכון? איך אני יכול לדעת מה הכיוון שלי? אני מרגיש מבואס ומדופרס ומרגיש איך הזמן נוזל לי בידיים אשמח לשמוע תגובה! אלירן
אפרת יצחקי רבינוביץ | 08:31  30/06/07
הי אלירן נשמע שאתה לא מספיק מכיר את עולם המקצועות ואת עצמך כדי לקבל החלטה לגבי בחירת מקצוע. אם אין לך בכלל קצה חוט, אני מציעה לפנות ליעוץ בבחירת מקצוע, שם תוכל להכיר את תחומי העניין שלך ואת כישוריך והיועץ/ת יעזור לך לתרגם העדפות וכישורים למקצוע ממשי.תוכל לפנות ליעוץ דרך מכונים פרטיים ובחלק מהאוניברסיטאות. בהצלחה
סתיו | 19:38  02/07/07
אתה יכול גם ללכת ללשכה לחיילים משוחררים ליעוף לימודים היא יכולה לעזור לך מאוד וחוץ מזה שם בלשכה יש ספר ענק עם כל מוסדות לימוד וכול המקצועות שיש מבנית ציפורנים עד רפואה וכו...
סגור