פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אביגיל | 20:23  24/02/14
הי,התחלתי השנה ללמוד תואר שני -אוניברסיטת חיפה בטיפול באומנות,אבל מאד מתלבטת אם להפסיק וללכת על תואר בהוראת אמנות ולא בתרפיה כיוון שחסר לי את האומנות עצמה, השאלה האם יש ביקוש לאמנות בכלל בשוק התעסוקתי והאם שווה לי להפסיק את התרפיה...
אורית אוברידקו מנהלת פורום | 13:02  27/02/14
אביגיל שלום , הייתי שוקלת הפסקת לימודים במידה ומדובר בתחילת התואר השני. במידה ואת לקראת סיום תואר שני בטיפול באומנויות רק יוכל לסייע לך במציאת עבודה בעתיד היות ומדובר באותו התחום. בכל אופן , תוכלי גם לשקול אופציה להכנס ללימודי תעודה של הדרכת אומנות שיתנו לך את הרישיון להדריך אומנות בבתי ספר, או לחלופין להכנס ללימודים של תעודת הוראה לתחום האומנות ( שנה- שנתיים). בברכה, אורית
אביגיל שרעבי | 21:17  27/02/14
תודה אורית על התגובה, לא ברור לי כ"כ עם עצמי,אני מאד מבולבלת אני רק בשנה הראשונה של הלימודים, אבל השאלה האם יש עבודה כיום בתחום האמנות או שזה הולך ומידלדל? יש לציין שאני המפרנסת העיקרית וכבר בת 31. מאד מתחרטת שלא עשיתי את התואר הראשון באמנות(עשיתי בחינוך מיוחד)וכך הייתי יכולה להנות משני התחומים מה שקורה שגיליתי שהאני הבסיסי זה האומנות שקדם לתרפיה,למרות שגם הטיפול מתאים לי אבל בכ"ז אני מחפשת גם את האומנות כל הזמן.(גם עיונית כגון תולדות האומנות) אני אשה חרדית ולצערי במגזר הזה אין כ"כ מקום לזה כמקצוע. האם משהו יכול להמליץ לי על עזרה מקצועית להתלבטויות קשות כאלו באמצע החיים? מיואשת...
אורית אוברידקו מנהלת פורום | 15:17  10/03/14
אביגיל שלום , עלייך להבין קודם כל לא את התחום אותו הינך רוצה ללמוד אלא במה היית רואה את עצמך עוסקת לאחר סיום הלימודים. במידה והדרכת אומנות/הוראת אומנות מענינת אותך עדיין תוכלי לעסוק בזה לאחר סיום קורס בהדרכת אומנות/ תעודת הוראה בתחום האומנות (משך הלימודים החל משנה עד שנה וחצי). הכשרה זו תעניק את כל הידע שחסר לך בכדי לעסוק בהדרכת אומנות. איני יודעת באיזו תוכנית את לומדת אך בד"כ תוכניות אלו מאפשרות לך מלבד לטפל באומנות גם אפשרות להדריך אומנות ( בצורה קבוצתית )במסגרות שיקומיות , את צריכה לברר זאת עם האקדמיה בה את לומדת. לגבי הענין של המגזר - ייתכן כי מדובר בתחום שיותר מפותח במסגרות חילוניות ,השאלה אם תוכלי לפתוח את עצמך לעבודה עם סקטורים נוספים . למידע נוסף על תוכניות הלימוד תוכלי להתקשר למספר 03-5767671 בברכה, אורית
סגור