פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אקסל | 17:42  12/11/13
העניין הוא שאני לא בטוח במה ללמוד... כי למשל אני חולה על כל המכשירים החדשים שיוצאים (סלולרים, טבלטים וכו') אבל! אני לא טוב במתמטיקה (בעצם אכשיו אני בקורס של "אשנב למתמטיקה" שזה קורס שלהכחת טענות ואני לא מצליח לעמוד בקצב של הקורס) אז רציתי לדעת איזה תואר ראשון אפשר לעשות שאני יוכל לעבוד עם המכשירים הללו
אורית אוברידקו מנהלת פורום | 11:03  02/12/13
אקסל שלום , תואר אינה האופציה היחידה בכדי להצליח בעולם תפעול הסלולר . ישנם קורסים רבים אותם תוכל לסיים ולהתחיל בעבודה : ביניהם , הנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים (הקריה ללימודי הנדסה, הטכניון , מכללת אשקלון ) קורסי פיתוח אפליקציות (מכללת רמת גן , ג'ון ברייס) וכן טכנאי סלולר ( מכללת אתגר,ג'ון ברייס, י.ח.ד באיזור הדרום וכו') למידע נוסף תוכל לפנות ל 03-5767671 בברכה, אורית
אם אתה אוהב את עולם הסלולר והמחשבים אתה יכול לעשות קורס פיתוח אפליקציות ולעסוק בצד התוכנה של עולם הסלולר וטאבלטים. אני למדתי בהאקריו והקורס כלל גם פיתוח לאייפון וגם פיתוח לאנדרואיד שבאופן אישי אני עוסק היום בפיתוח לאנדרואיד. אם אתה אוהב יותר את הצד הטכני של העולם אז אני יודע שיש מקומות שמלמדים קורסים של טכנאי PC או סלולר.
איציק | 14:55  26/02/14
היי אקסל, יכול להמליץ לך על קורס משולב לפיתוח ב NET. ו-Android בירושלים , לדעתי אחד הקורסים המעמיקים שיש היום.. ואין שם צורך במתמטיקה ברמה מטורפת. אני אהבתי ממש את המרצים בקורס במיוחד כי הם ממש עוזרים לך לאורך כל הדרך ולפני הבחינות. תבדוק באתר של מכללת עזריאלי
סגור