פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ניראל | 12:51  17/10/13
אני רוצה ללמוןד קורס בניית אפליקציות , אשמח לדבר איתך בנושא לקבל ייעוץ
נגה | 14:43  21/10/13
שלום ניראל, למען גילוי הנאות אני עובדת בהאקריו, מרכז הדרכה והשמה בתחום ההייטק. אשמח לתת לך פרטים על קורס פיתוח אפליקציות אתה מוזמן לכתוב לי למייל noga@hackeru.co.il בברכה, נגה
אורית אוברידקו מנהלת פורום | 10:17  22/10/13
ניראל שלום , לא ציינת איזור אך באופן כללי המקומות הגדולים בהם מעבירים קורסי בניית ופיתוח אפליקציות הם בין היתר ג'ון ברייס, HACKERU,ניו מדיה בת"א ועוד . למידע נוסף תוכלי לפנות ל 03-5767671 בברכה, אורית
אביב | 11:37  29/10/13
חוץ מאלה שרשמת שהם מוכרים יותר יש גם עוד מכללות כמו תילתן שאפשר ללמוד אפליקציות וכל מה שקשור בעיצוב. מכללה עם רמת לימודים גבוהה, מקום נעים ומורים טובים. אפשר לבדוק גם את זה
אבנר | 18:56  29/10/13
ממליץ מאוד כנס תשאל תתעניין מדובר בכסף טוב אבל גם צריך ידע אפשר ללמד רק עם תיהיה רציני... בהצלחה... http://live.sekindo.com/live/liveClick.php?id=4010668&subId=DEFAULT
סגור