פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום לכולם. אני מתלבטת כבר הרבה זמן בקשר לבחירת הלימודים שלי, בסופו של דבר הצלחתי לצמצם את ההתלבטות לשני תחומים, מנהל עסקים עם לימודי מזרח אסיה בת"א או הנדסת תעשיה וניהול בטכניון. מה שאני צריכה כדי לבחור בניהם זה מידע על אפשרויות עבודה לאחר התואר והמשכורת הצפויה בקריירות בתחום. תודה רבה על העזרה
מאחר ואת מעלה את נושא העבודה, בדקת אפשרות לגבי לימודי הנדסת תעשיה וניהול במכללה האקדמית להנדסה בי-ם? המכללה עובדת בשיתוף פעולה עם חברות כמו טבע ומיקרוסופט ופועלת ליצור גשר מקצועי עבור הבוגרים כבר במהלך התואר. כדאי מאד לבדוק את זה
תודה על העצה
היי מור, קשה לתחום את ממוצעי השכר תחת קשת התפקידים בלימודי מנהל עסקים ומזרח אסיה שכן התפקידים אינם מוגדרים. ניתן לקחת חלק בתפקידים במשרדים ממשלתיים, בתי עסק פרטיים אשר באים במגע עסקי עם מדינות רלוונטיות, וכן גם בתחום התיירות. באשר לתעשייה וניהול, גם שם קשת התפקידים רחבה יחסית אך ניתן לאמר כי טווח הממוצעים עומד על כ-8,000 ש"ח עד 20,000 ש"ח בהתאם למדרג ההיררכי ולוותק. בהצלחה
סגור