פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

איתמר | 11:20  26/12/12
שלום, אני עומד לפני לימודי ''יועץ טיפולי בעזרת בעלי חיים'' אך אני מאוד מסופק האם התחום הנ''ל מתאים לי? אשמח לדעת מה הם הכישורים הנדרשים למקצוע הזה? האם מומלץ להתחיל בתואר ראשון או שאפשר להתחיל בלימודי תעודה ולאחמ''כ להמשיך לתואר ראשון? מה ההבדל בין המוסדות השונים (מכללת דוד ילין מכון מגיד וכו')? תודה והמשך יום מקסים
בקי חיימוב | 09:59  03/01/13
שלום, המלצתי האישית היא להתחיל מלימודי תואר ראשון אשר יפתחו בפניך יותר דלתות להתמחויות שונות- כמו למשל- לימודי פסיכולוגיה יפתחו בפניך את האפשרות לטיפול באמצעים שונים ולאו דווקא בעזרת בע"ח. רק לאחר שתכיר את העולם עצמו, מומלץ לפתח את הנישה הספציפית, מה גם שמבחינת לימודי התרפיה והטיפול לרוב נדרש רקע של תואר ראשון. כדי להכיר יותר את התחום הייתי מציעה לך לפנות למוסדות שם מלמדים את התעודה ולבקש לקבל אינפורמציה רחבה יותר, להיות נוכח בשיעור אחד על מנת להכיר יותר, ואולי אפילו לבקר במכון שמעניק טיפול שכזה. מעבר לכך, אנו מעניקים ייעוץ והכוונה אישית, אתה מוזמן ליצור עימנו קשר בלפון 03-5767671 בהצלחה
אלעזר | 10:07  03/01/13
ממש תודה, המשך יום נעים
סגור