פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

זוהר | 16:21  10/12/12
שלום אני שמינסטית (דתייה)וכרגע בשלב של התלבטות אם ללכת לצבא או לא...יש לי בגרות מלאה ..ןאני חושבת לעשות שירות לאומי בבית חולים שמשלב דרכו לימודי מזכירות רפואית...האם כדאי לי ללמוד מזכירות רפואית?יש היצע בשוק העבודה? חשוב לי לציין שהשאיפה שלי בחיים היא לא להיות מזיכרה רפואית פשןט עדיף לי ללמוד מקצוע בשנתיים האלו וגם לתרום למדינה תוך כדי...מה דעתך?תודה רבה ויום טןב
זוהר | 16:28  10/12/12
בנוסף רציתי לדעת כמה בערך מרוויחה מזכירה רפואית אם ידוע לך...ואם לא היכן אני יכולה לברר זאת?
בקי חיימוב | 11:29  23/12/12
היי זוהר, קשה לי להבין מתוך שאלותיך מה ההתלבטות או מה החלופות שעומדות בפניך. ברור שאם עומדת בפניך האפשרות לרכוש מקצוע כלשהו תוך כדי התרומה, זו אופציה שכדאי לבחון. לגבי שאלתך השנייה- שכר של מזכירה מתחילה נע בין 4,500-6,000 ש"ח בהצלחה
סגור