פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ליטל | 19:35  29/08/12
אני בן אדם מאוד יצרתי וחיפשתי בתחום האומנות שאני יתחבר אליו וכמובן שגם יכניס לי כסף הבנתי שלמורה לאומנות יש פחות דרישה היום בשוק . והציעו לי את התקשורת אינטרקטיבית. בירתתי לגבי מקומות לימודים בתקשרות במסלול הנדסיים. (אין לי תעודת בגרות מלאה) בכל אופן עלו כמה מקומות 1.טכניון 2.כנרת 3.ספיר 4.תלתן. דיברתי עם כמה אנשים בלמדו בכנרת חלקם מרוצים וחלקם לא. יש לי ידיד שלומד בתלתן והוא מאוד מרוצה והוא אומר שמבחינה ביצועית התלמידים יוצאים מוכנים ושגם בנוסף לכך התלמידים מקבלים תעודות מחו"ל לתואר ראשון אשר לא מוכר במדינת ישראל רק בח"ול ובנוסף גם תעודת סיום במסלול הנדסיים מטעם המכללה. אני אובדת עצות ולא יודעת מה לעשות. אשמח לכל פיסת מידעלגבי מכללות אלו ואשמח לשמוע עצות והמלצות. תודה מקרב לב , ליטל
ליטל | 21:49  30/08/12
יש פה מישהו?? :)
שלום ליטל, ישנם מקצועות רבים שמשלבים אומנויות ויצירתיות ולא רק התחום אותו בחרת לבדוק. כמו: טיפול באומנויות, עיצוב גראפי, ועוד רבים. לגבי מוסדות הלימוד, אני מכירה את כולם וכולם טובים. השאלה היא איזה מהם מתאים לך ואת זה רק את יכולה לבחון. דעתו של אדם לא תמיד תהיה תואמת לדעתך האישית, ולכן אני ממליצה לך ללכת ולבקר בכל אחת מהמכללות ולבדוק האם היא עונה על דרישותיך. שם גם תוכלי לדבר עם תלמידים ולקבל את התרשמותם. תוכלי להשתמש בדעותיהם ככלי מידע נוסף אך אל תתבססי רק על זה כי זה אינדיבידואלי. אני חושבת שכשאת באה לבחון איזה מסלול לימודים מתאים לך, לצורך תעסוקה, חשוב מאוד לבחון פרמטרים נוספים של אישיותך כדי להתאים היטב את בחירתך אליך. במידה ותזדקקי לעזרה נוספת אני לשרותך. בהצלחה! ענבר אור http://inbaror.mypages.co.il/pages/8714
סגור