פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום, אני מעוניינת להתקבל ללימודי קלינאות תקשורת. תאני הקבלה מאוד גבוהים, ועל אוניברסיטה בכלל לא חשבתי. יש לי ממוצע בגרות 93 ופסיכומטרי עשיתי בתחילת אפריל ומחכה לתשובה. (בקודם קיבלתי 570- מקווה לשפר..) גם במכללות- המינימום לקבלה הוא ציון 650. זה תחום שמאוד מושך אותי וחבל לי לוותר עליו, אבל אני גם ריאלית. אין יותר מדי מכינות שיוכלו לעזור לי, בת"א רק התנאי קבלה למכינה הזו הם ציון 680 בערך. חשבתי לפנות ללימודי ריפוי בעיסוק אליהם אפשר להתקבל בציון 600 במכללה. אני מבינה שזה בערך אותו תחום קרוב אבל רציתי לדעת במה לגמרי שונה העבודה והלימודים, מקלינאות תקשורת. אשמח לעזרה.. תודה רבה
בקי חיימוב | 15:04  20/05/12
שלום, קלינאות תקשורת היא מקצוע פרה רפואי העוסק באיתור, אבחון וטיפול במבוגרים וילדים בעלי הפרעות תקשורת הנובעות מפגמים בשמיעה ו/או בדיבור. גם ריפוי בעיסוק הינו מקצוע פרה רפואי, אך מטרתו לספק לאדם הסובל מהפרעה תפקודית כלים ומיומנויות אשר יאפשרו לו לחיות חיים עצמאיים בעלי ערך בחברה ובמשפחה ברמת תפקוד מקסימאלית. ההתמחויות של ריפוי בעיסוק כוללות כל הפרעה תפקודית באשר היא הן ברמה של ליקוי מולד הן ברמה של חולי, ליקויים בהתפתחות, חסך תרבותי, חסך עיסוקי ומשבר נפשי. בוגרי שני התחומים במוסדות בריאות (בתי חולים, קופות חולים, מרכזי שיקום ועוד), מוסדות חינוך (גנים ובתי ספר של חינוך מיוחד ועוד), מוסדות רווחה (בתי אבות ,הוסטלים, מועדונים חברתיים ותעסוקתיים). מאחר וציון הפסיכומטרי שלך התעדכן מאז כתיבת ההודעה, נוכל לסייע לך במתן ייעוץ אישי בטלפון 03-9700160. בהצלחה
סגור