פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום! אני כרגע בשנתי השניה ללימודי תואר שני בנוירופסיכולוגיה (תחום מחקרי במחלקה לפסיכולוגיה הקרוב למדעי המוח ולקוגניצה). סיימתי תואר ראשון בפסיכולוגיה ובביולוגיה ובכל לימודי הצטיינתי מאוד. הבנתי בשנה האחרונה שפסיכולוגיה זה לא בשבילי (הייתי במסלול טיפולי ופרשתי) וכי אקדמיה זה בהחלט לא הסל שכדאי לי לשים בו את כל הביצים. אני מחפשת לעשות הסבה מקצועית לתחום מדעי, אך אני לא יודעת מה כדאי ללמוד ובאיזו מסגרת ומאוד אשמח לעזרה. אני רואה את עצמי באדם ריאלי - תמיד מאוד נהניתי והצלחתי בלימודי פיזיקה ומתמטיקה (5 יחידות בתיכון) ואני מחפשת ללמוד בתחום שיפתח לי דלתות לעבודה שתספק לי אתגר דומה לזה שמתקבל בלימודי מתמטיקה (לוגיקה? חשיבה אנליטית?). בנוסף, אשמח גם לתחום משתלם כלכלית :) משום שאני לא מבינה כלום במחשבים אני תוהה אם לימודי תואר במדעי המחשב זה משהו שכדאי לי לשקול? חשבתי גם על הנדסת חשמל..בנוסף, אני מבחינת "הנשמה" אני מאוד מחוברת לטבע והייתי שמחה לעסוק במשהו בעל ערך מוסף ולכן חשבתי גם על הנדסת סביבה (אפילו שאף פעם לא התחברתי לכימיה) מה אתם חושבים? אילו עוד תחומים נראים לכם מתאימים לשאיפות שלי? תודה רבה!!
שלום, התלבטויותיך מאד מגוונת, ונראה כי את מגלה עניין בתחומים רבים. אם את רואה את עצמך באופן מוחלט בתחום הריאלי- בהחלט ניתן לבחון את עולם ההנדסה אשר עונה על לא מעט קריטריונים שכתבת: פיזיקה ומתמטיקה, אתגר מקצועי ושכר מספק. במידה ואת מתחברת לטבע, ניתן לחשוב גם על אופציה של לימודי הים והסביבה, תחום אשר משלב גם לימודים מרתקים. בהצלחה
שלום, התלבטויותיך מאד מגוונת, ונראה כי את מגלה עניין בתחומים רבים. אם את רואה את עצמך באופן מוחלט בתחום הריאלי- בהחלט ניתן לבחון את עולם ההנדסה אשר עונה על לא מעט קריטריונים שכתבת: פיזיקה ומתמטיקה, אתגר מקצועי ושכר מספק. במידה ואת מתחברת לטבע, ניתן לחשוב גם על אופציה של לימודי הים והסביבה, תחום אשר משלב גם לימודים מרתקים. בהצלחה
סגור