פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

נטלי | 08:18  10/03/12
שלום, אני בת 29, לאחר תואר שני בתולדות האמנות. בשנים האחרונות עסקתי בעיקר בהדרכת אמנות, ונמאס לי מיזה. אז אני חושבת לעשות הסבה לתחום שנראה שיכול להתאים לי במיוחד כי הוא משיק לאמנות- עיצוב ומיצוב חנויות. אבל אני מתלבטת- אני לא מכירה בכלל את שוק העבודה בתחום הזה, לא מכירה אף אחד בגילי שלמד את המקצוע ועובד בו לאורך שנים. האם יש אפשרויות להתקדם ולהיות עצמאי? האם אני חייבת ללמוד כדי להיכנס לשוק העבודה בתחום הזה? אשמח מאוד לעצות
בקי חיימוב | 20:15  20/03/12
שלום, אמליץ לך מה שאני נוהגת להציע לכל מי שמבקש לדעת מה הדרישות בשוק העבודה- להכנס לאתרי דרושים על מנת לבחון מה תנאי הקבלה. מעבר לכך, כל תחום העיצוב (בעיקר כעצמאים) הינו תחום שהוא מאד תחרותי, כדי להצליח לאורך זמן דרוש שיווק מאסיבי לצד כישרון רב. לימודי עיצוב מקנים לך כלים רבים ביניהם גם שימוש בתוכנות מחשב לצורך הדמיה וכו'. לכן, מומלץ כן ללמוד את התחום ולהעשיר את עצמך ככל האפשר, במידה ותחליטי כן לעסוק בכך. בהצלחה
סגור