פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שרון | 13:46  07/02/12
שלום רב, האם למישהו יש מושג לגבי כדאיות הקורס כלכלן פרקטי?
ירון | 22:09  01/03/12
מדובר בשיווק שקרי של מארגני הקורס הם מפרסמים משרות פיקטיביות ובראיון הטלפוני שוללים את המשך הגיוס של המועמד בטענה שלא עשה קורס כלכלן פרקטי מדובר בדרך שיווק מתוחכמת אך לא חדשה מספיק שאחוז קטן מהפונים יירשמו ולקורס, הם כבר עשו את הקופה שלהם זה ניצול תחושת היאוש של מועמדים לעבודה שתולים תקוות בכך שהקורס יוציא אותם ממעגל מחפשי העבודה
היי אני עשיתי את הקורס,ממליץ בחום את מוזמנת ליצור איתי קשר בפרטי. לי אישית זה פתח אופקים .
| 15:33  21/05/12
אני עשיתי את הקורס, ואני עובד היום ככלכלן מתחיל בחברת יבוא עם משכורת של 6.5K לפני הקורס אפילו לא הסתכלו עלי.היום ברוך השם אני עובד ויש לי להגיד דבר אחד חבל שלא לימדו את הקורס גם במכללה שלי. יש עוד שני אנשים שעשו איתי את הקורס שאני איתם בקשר שגם התקבלו לעבודה.
סגור