פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

לימור | 09:04  28/01/12
שלום רב , אני בת 35, כבר כ 10 שנים מנהלת חשבונות עם תעודה סוג 3 וחשבת שכר . ברצוני להיות מרצה להנהלת חשבונות במכללות השונות בארץ רק אין לי מושג מה אני צריכה על מנת להיות מרצה למקצוע זה . האם זהו תואר ? איפה לומדים? כמה זמן ? אשמח לתשובה מהירה ....תודה
מיקי | 00:58  30/01/12
כתבתי הודעה אחרת, ורק אז קראתי את ההודעה שלך. תגידי , איך זה להיות מנהלת חשבונות סוג 3 ? זאת עבודה מעייפת ? מלחיצה? מאתגרת? מרגיעה? מדברים הרבה עם אנשים או שיותר יש שקט ומספרים ברקע ? איך היית מגדירה את העבודה בתכלס ?
לימור | 08:15  30/01/12
תלוי בתפקיד אם את מנהלת חשבונות ראשית בחברה כל האחריות עליך ואין ספק שיש תאריכים בהם יש לחץ כמו ה15 הגשת המעמ או 10 אם את גם עושה שכר ... אם אין לך עוזרת אז הכל עליך ואם יש לך אז האחריות עליך לבדוק אןתה ... אני אוהבת את העבודה ויש בה הרבה סיפוק מבחינתי השכר הוא טוב , ואם את מסודרת ומאורגנת אז העבודה מתנהלת בנחת בקיצור מקצוע טוב בלי הרבה שנות לימוד .... ממליצה
כמה בערך מרוויחים בענף בתור מתחילים (סוג 1+2) ? את יכולה לתת לי מושג כללי על השכר ב5 שנים הראשונות ? וחוץ מזה , יש ביקוש למנהלי חשבונות או שגם כאן כמו במקצועות אחרים יש הצפה של השוק ומלחמת גוג ומגוג על כל משרה ?
בקי חיימוב | 12:57  01/02/12
שלום, כדי להיות מרצה בתחום התעודה אין הכרח שתלמדי תואר מסוים- הניסיון הוא זה שתופס כאן משקל גדול יותר. הניסיון שצריך להיות לך אינו מסתכם רק בניסיון המקצועי בתוכן אותו תלמדי, אלא גם ניסיון הדרכתי כלשהו. יתכן שגם לימודי הוראה יתרמו לך. מעבר לכך ממליצה לך בחום לפנות אל מוסדות לימוד בהם תרצי ללמד ולהתייעץ איתם לגבי הניסיון וההכשרה הנדרשת כדי להיות מרצה באותו מוסד. בהצלחה
קלימיאן בני | 12:27  08/03/13
בכדי להיות מרצה המוכר ע"י משרד התמ"ת את צריכה להיות רואה חשבון , יועץ מס או מנהל חשבונות סוג 3 מדופלמת או בכירה
קלימיאן בני | 12:28  08/03/13
בכדי להיות מרצה המוכר ע"י משרד התמ"ת את צריכה להיות רואה חשבון , יועץ מס או מנהל חשבונות סוג 3 מדופלמת או בכירה
סגור