פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

safi | 15:07  07/01/12
אני מורה ורוצה לעשות שינוי בחיי הקרירה שלי שמעתי על הקורס הזה אבל לא הבנתי ממש מה זה ומה אופן העבודה , בדקתי כמה אתרי אינטרנט והיו המון מקומות ללימוד הקורס , איך אדע מי הכי טוב או מתאים והאם כדאי בכלל לקחת הקורס הזה או לא. אם יש לך מידע כלשהו אני אשמח לקבל. תודה לך מראש ויש לך פורם ממש מדהים. מרגישים טוב ורגועים כשיש אנשים כמוך המעניקים עזרה. עוד פעם תודה רבה
בקי חיימוב | 20:02  08/01/12
שלום, תודה על מילותיך החמות :) קאוצ'ינג הינו בעצם אימון אישי אשר מבוסס על כלים פרקטיים מתוך תחומי ידע שונים: פסיכולוגיה, ניהול, שיווק, סוציולוגיה, פילוסופיה ועוד. בשנים האחרונות התחום הפך למבוקש מאד וההיצע גדול אף הוא, זהו תחום תחרותי ולכן ההצלחה בתחום היא דיי קשה ומחייבת יכולות לשיווק עצמי ויזמות. באשר למוסד הלימודים שמתאים לך יותר- מאחר ויש גישות שונות אשר מתאימות לכל אחד באופן שונה, אני מציעה לפנות למוסדות הרלוונטיים עבורך כדי לשמוע בצורה קצת יותר מפורטת לגבי הגישה אותם מלמדים. נוסף לכך הייתי מציעה לבחון אפשרות של לימודים אשר מקנים כלים לא רק לאימון אישי אלא גם בשיווק עצמי- דבר אשר יסייע לך להשתלב יותר בתעשייה. בהצלחה
סגור