פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שחר | 10:05  19/10/11
היי, אני מתלבטת מאוד בנוגע ללימודי הנדסת בניין או אדריכלות... מאוד הייתי רוצה הנדסת בניין אבל לא יודעת אם זה מתאים לי, אין לי ראש מתמטי כ"כ... (4 יח"ל ציון 81) או בכלל משהו אחר ושונה לגמרי עלה על הפרק: לימודי טכנאות שיינים אבל זה לא לימודי תואר....... לצערי איפה אפשר ללמוד טכנאות שיינים חוץ מבאורט קריירה? תודה רבה וחג שמח
בקי חיימוב | 14:48  30/10/11
שחר שלום, בהנדסות בכלל ובהנדסת בניין בפרט החשיבה המתמטית מאד חשובה, אם זה משהו שאת יודעת שקשה לך להתמודד איתו אולי כדאי לבחון אפשרויות נוספות. הצעתי היא לפני שאת בודקת אפשרויות של מקומות הלימוד, נסי להבין שוב מה תחומי העניין שלך- למה דווקא הנדסת בניין? מה מושך אותך בזה? או לחילופין באדריכלות... ומתוך זה לצמצם את אפשרויות הלימוד מתוך כל מסלולי הלימוד הקיימים (ישנה רשימה מפורטת באתר זה). במידה ותזדקקי לייעוץ נוסף וממוקד יותר, צרי עימנו קשר בטלפון שמספרו 03-9700160 בהצלחה
סגור