פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

הלרן | 13:55  10/10/11
אני בת 24 וטרם החלטתי מה אני רוצה ללמוד. אין לי תחום ספציפי שמעסיק אותי. איך בוחרים מקצוע שגם יעניין וגם יהיה פרקטי?
בקי חיימוב | 19:40  16/10/11
שלום, תחילה נסי להכיר את אפשרויות הלימוד- באתר ניתן לראות חלוקה מאד מפורטת וברורה של תחומי הלימוד. תבחרי מה הקריטריונים שחשובים לך- איזו סוג עבודה, שכר, איזור גיאוגרפי, ריאלי או הומני. ועוד קריטריונים שיונים. שאלים חברים טובים ומשפחה מה הם חושבים שיכול להתאים לך ואז תתחילי לחקור ולדעת מה תחום הלימודים מעניק לך מבחינת הפרקטיקה. יתכן והרשימה הראשונית תהיה ארוכה, אך ככל שתחקרי ותבררי יותר על התחומים המסוימים הרשימה תצתמצם. מעבר לכך, ניתן גם להגיע לפגישת הכוון כדי למקד אותך יותר ולסייע לך בבחירת המקצוע. ניתן ליצור עימנו קשר בטלפון שמספרו- 039700160. בהצלחה
סגור