פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

טלי | 06:33  15/07/11
יש לי תינוק בן שנה ו 3 חודשים אני עובדת ורוצה ללמוד לתואר ראשון ולסיים כמה שיותר מהר,מתלבטת בין במכללת קרית אונו ביררתי יצא לי ללמוד פעמיים בשבוע עד 22 בלילה 6 קורסים בסימסטר, או באור יהודה, או בפתוחה 2 קורסים גם 2 מפגשים בשבוע, מה עדיף מבין האפשרויות, (שמעתי שבפתוחה לא מלמדים טוב כמו במכללה וצריך לשבת הרבה יותר בבית האם זה נכון?) אשמח להמלצות
בקי חיימוב | 19:53  17/07/11
טלי שלום, לא אוכל לענות לשאלתך מבחינת העדיפות, רצוי לשאול אנשים שבאו מהתחום וכאלה שעוסקים בו. אתייחס לעובדות מבחינת ההבדלים, בפתוחה מדובר בלימודים עצמאיים- את מקבלת את חומר הלימוד וצריכה להגיע מוכנה למבחן כאשר השיעורים ותרגולים מתקיימים בתדירות נמוכה יותר מזו הנהוגה בשאר מוסדות הלימוד. בד"כ מדובר בתואר שמתאים לכאלה שלא עומדים בתנאי הקבלה של שאר מוסדות הלימוד, או לאנשים עובדים אשר מעוניינים ללמוד במערכת גמישה. בהצלחה
סגור