פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

בס"ד.. אני ממש צריכה עזרה! 1.האם האקדמית ת"א יפו ..טובה יותר מהמכללה למנהל(במדעי המחשב) 2.מה כדאי לי לעשות תואר ראשון א.מדמ"ח +כלכלה ומנהל(דו חוגי) ואז התואר הוא:B.A או רק מדעי המחשב עם התמחות בניהול(לא דו חוגי) ואז זה תואר:B.sc בהנחה שאני רוצה לעבור שנה לאחר לימודים במכללה לאוניברסיטה..איזה תואר עדיף.. 3.אם אני עושה תואר ראשון B.A במכללה אז תואר שני באוניברסיטה, אני יכולה לעשותB.SC 4.אני אחת שיש לה רעיונות גאונים ויש לי ראש מתמטי, המון המון מרץ, מסוגלת לעבוד עם אנשים אבל חייבת להיות "המנהיגה בחבורה" כלומר:זאתי שתזרוק את הרעיון ותצית את הצוות לעבוד..אני גם מאוד מתעניינת בכל מה שקשור לשוק ההון וגם בתיכון למדתי מדמ"ח 5 יחידות ואני מאוד טובה בזה..איזה מן מקצועות בערך מתאימים לי לדעתכם? 5.עשיתי אבחון חינמי פשוט באתר של "אדם מילא" ויצא לי שאני טובה בתחום ה:יזמי,חקרני,וחברתי..והכי הרבה יזמי! והמלצות למקצועות:תקציבאית במשרד פרסום,אנליסטית בשוק ההון..ועוד כמה(שפסלתי) האם תואר בכלכלה יעזור לי? או בכלכלה עם התמחות מסויימת? או מה שכבר בחרתי דו חוגי של כלכלה וניהול עם מדמ"ח(ואז שוב.. זה תואר B.Aואני לא יודעת עם זה יוקרתי)??...אני באמת הולכת לאיבוד בים המקצועות...וכבר נשארתי שנה בבית כי עוד לא בחרתי מקצוע! ואני כ"כ רוצה להתחיל ללמוד!!! בבקשה תעזרו לי!!! תודה! 3>
בקי חיימוב | 20:03  14/06/11
נועה שלום, כדי לספק לך תשובות מקצועיות לרוב שאלותיך יש צורך בהיכרות עימך והתיאורים שהוספת אינם מספיקים. במידה ותרצי התייחסות רצינית תוכלי ליצור עימנו קשר טלפוני לקביעת פגישת ייעוץ והכוונה 03-9700160. בהצלחה
סגור