פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

דני | 14:47  30/05/11
אני בקרוב בן 26,למדתי לימודי הנדסת תעשייה וניהול שנתיים ולאחר מכן עזבתי-וכבר שנתיים מאז אני חסר כיוון לגמרי ולא מוצא את עצמי -כרגע עובד בניהול משרד בחברה כלשהי וכן זה בעיקר העבודות שעבדתי אך לא ניתן לעשות משכורות מכובדות מדברים כאלה ואין כ''כ לאן להתקדם במיוחד ללא השכלה,אף שהייתי בכל מיני מפגשים ואף בהכוונה מטעם מכון אדם מילוא-איני מוצא את עצמי כאמור. מזה מס' שנים וכן בזמן היותי סטודנט אני מעביר שיעורים פרטיים גם מטעם חברות וגם באופן פרטי, ורציתי לקדם את הנושא הזה-שגם אני מאוד אוהב ללמד-מתמתטיקה,אנגלית פיסיקה ואף מלמד גם לתיכוניסטים מידי פעם-איך אני יכול לקדם אקדמאית+תעסוקתית את הנושא הזה מאשר חלטורות של שיעורים פרטיים? חשוב לציין שאין לי כ''כ כח ללמוד עכשיו לתואר רב שנים ורב מס' ימים בשבוע-יש איזה משהו חלופי (לא איכפת לי גם תואר רק במסלול לא חונק) נניח ליומיים בשבוע או קורס/ים או כל דבר שיכול לקדם אותי כספית,מעמדית, התפתחותית וכל מיני מילים יפות נוספות שאוכל לחיות בכבוד? סתם למשל חשבתי על חברה לשיעורים פרטיים או כל מיני דברים כאלה-אשמח לכיוון/רעיון-אקדמאי שיוכל לקדם אותי איכשהו
בקי חיימוב | 19:45  02/06/11
דני שלום, אתה יכול להמשיך להעביר שיעורים פרטיים גם ללא תואר, אך כמובן שאם תלמד תואר אתה תפתח לעצמך יותר דלתות- יותר לקוחות שיראו בידע האקדמי שלך כיתרון, ויותר מעסיקים אשר יעדיפו אדם בעל תואר אקדמי, ואם מדובר בהוראה תחת משרד החינוך הרי שהדבר מחייב שתהיה בעל תואר ותעודת הוראה. לכן אני לא רואה שום אפשרות לקיצורי דרך. במידה וזה מה שאתה רוצה, תתחיל להתעניין בלימודי תואר בתחום אותו תרצה ללמד (מתמטיקה, פיסיקה, אנגלית וכל תחום אחר) ותשלב במקביל לימודי תעודה להוראה. לימודים אשר מקנים תואר+תעודת הוראה מתפרשים על יותר מיומיים בשבוע (לפחות בשנה הראשונה לתואר) ואורכים 4 שנים. במידה ותרצה להוריד באינטנסיביות השבועית של הלימודים, קח בחשבון שהשנים יארכו... בהצלחה
סגור