פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שירלי | 12:45  30/05/11
שלום, יש לי 4 מקצועות שאני עדיין מתלבטת לגבי תואר ראשון: חינוך (והוראה), מדעי ההתנהגות, משאבי אנוש ופסיכולוגיה. אני רוצה לעסוק בהדה ושמעתי לאחרונה על - מפתחת הדרכה ריציתי לדעת - מה התואר שיכול להוביל אותי לעסוק בפיתוח הדרכה? האם יש תואר ספציפי או קורס? היכן ניתן ללמוד זאת? בנוסף, אין לי ניסיון בתחום ההדרכה אבל אני מאד רוצה לעסוק בזה האם ניתן להתקבל למשרות מסוג זה ללא ניסיון? איך אני יכולה להגיע לזה? תודה רבה
בקי חיימוב | 18:23  01/06/11
שירלי שלום, ארבעת המקצועות שהעלית יכולים להוביל אותך לתחום המבוקש. הדרך להתחיל בכך היא פשוט להתחיל להדריך. יש אפשרויות גם להתקבל ללא ניסיון, השאלה היא כמה ביטחון וכמה טובה את (לעיתים נערכים מבחנים וסימולציות). דרך טובה להתחיל לצבור ניסיון וביטחון היא במסגרת מלגות שונות אשר דורשות התנדבות, כאשר תבקשי מראש הדרכה קבוצתית ולא פרטנית. בהצלחה
סגור