פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

ליאור | 14:01  21/04/11
אני הנדסאי תוכנה, בן 35 סיימתי ללמוד לפני כמה שנים ולצערי לא הצלחתי למצא עבודה ולהתפתח בתחום הזה, נגררתי לעבודות מזדמנות שונות עד שהגעתי לעבודה במקום מסודר בחברת שליחויות בתפקיד איש תפעול שהיא בעקרון עבודת סטודנטים, גם שם איני מרגיש שאני ממצה את היכולות שלי המקצועיות, לפי הרקע שלי והאישיות שלי, העבודה הכי מתאימה לי היא עבודה של אחד על אחד עם אנשים בייעוץ כלשהו, בעזרה כלשהי, משהו מתחום הפסיכולוגיה או הייעוץ האישי. רציתי לשאול איך אני מנסה ליישם את השאיפה שלי להתקדם לעבודה מספקת ומאתגרת, והאם עלי ללמוד עוד כדי לשדרג את עצמי מבחינה מקצועית, ואם כן, מה ללמוד על מנת להגיע לעבודה בתחום הנ"ל
בקי חיימוב | 15:59  26/04/11
ליאור שלום, כדי להתקדם בתחום הייעוץ יש להיות בעל תואר ראשון לפחות בתחומים הקרובים לייעוץ בו תרצה לעסוק. כך שכדי לממש את שאיפותיך עליך לפנות ללימודי התואר הראשון- האפשרויות הן רבות, ואת מסלול הלימוד יש לבחור בהתאם לתחום בו תבקש לייעץ. אפשרות נוספת היא אולי לימודי קאו'צינג (אימון אישי), מדובר בלימודי תעודה ולרוב השכלה גבוהה מספיקה ואין דרישה לתואר בהכרח. כדי לשמוע על אפשרויות דומות- הינך מוזמן ליצור עימנו קשר טלפוני- 03-9700160 בהצלחה
סגור