פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מאיה | 14:12  07/03/11
שלום, אני מחפשת השלמה לתיזה בחיפה או בבר אילן , אני בוגרת : תואר ראשון במדעי התנהגות תעודת הוראה בחינוך מיוחד תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית בהתמחות ייעוץ חינוכי - מסלול ללא תיזה במכללה לישראל שלוחת אוניברסטית NORTHESTREN אני לא יודעת איזה פקולטה אפשר להירשם כדי להשלים את התיז ה ומה תנאי הקבלה, מקס אם אין מסלול כזה אפשר להירשם לתואר שני עם תיזה, אבל רק בתוך שנה אחת שאפשר שנה לאחר לעשות תיזה, מה דעתכם? אני ממש בשלבי התלבטות ואני צריכה ייעוץ בנושא, בתודה מראש מאיה
בקי חיימוב | 20:15  08/03/11
מאיה שלום, בהנחה ומידת העניין שלך זהה גם בפסיכולוגיה וגם בחינוך- הייתי מציעה לך לבחון את האפשרות להשלמת התזה בשתי המחלקות, ורק לאחר קבלת המידע המלא להחליט בנוגע לפקולטה בה תלמדי- כל מוסד וכל מחלקה יתייחסו בצורה שונה לקורסים אותם למדת בתואר השני ובהתאם לכמות ההשלמות יבחנו את קבלתך. סביר להניח שגם אם תתקבלי תידרשי להשלמות קורסי מבוא שלא נחשפת אליהם בתואר השני (תלוי במספר הקורסים בהם לא מכירים). בהתאם לכך חשוב לציין כי בדיקה כזו חייבת להיעשות ישירות מול מוסד הלימודים בהצגת גיליון הציונים בכדי שיבחנו יחד עימך את סיכויי הקבלה. בהצלחה, בקי
סגור