פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .
 
המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

 
שלום איזה עוד מכללות יש(בשכר אוניברסיטאי בלבד או קרוב אליו) המלמדות תחום של כלכלה-ניהול-שוק ההון וכו-במסגרת לא כ"כ עמוסה? כמו כן-לא נעניתי מה לגבי ההתפחות לכיוון תואר 2 איך זה עובד בדיוק בתואר הזה כי הוא לא בדיוק כללי-יש בו גם כלכלה,זה לא מנהל עסקים פרופר. מבקש לקבל מידע מפורט יותר אם אפשר...אפשרויות תעסוקה-קידום-לימודים וכו'-משכורות- תנאים? תואר מאוניברסיטה פתוחה? מה חשיבותו? האם כמו כל אוניברסיטה? האם שווה ערך למכללה? אם אפשר לקבל פרטים כמה שניתן
היי, בחירה של מוסד הלימודים כמובן תלויה בהרבה דברים - באופן כללי אתה יכול להתעניין אם במכללת אשקלון יש להם תואר ראשון (שלוחה של אוניברסיטת בר אילן) בכלכלה ומנהל עסקים-רב תחומי... http://www.ash-college.ac.il/?cmd=barilan.152 בהצלחה :)
סגור