פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שירן | 08:41  24/11/10
היי אני מתעניינת בקשר ללימודים באוניברסיטת ת"א, אבל יש לי המון שאלות שאני לא מוצאת עליהן תשובה: באיזה תאריך מתחיל סמסטר א' וסמסטר ב'? עד איזה תאריך עליי להבחן בבחינה הפסיכומטרית כדי להרשם ללימודים בסמסטר א'? עד מתי באפשרותי להרשם לסמסטר א'? תודה רבה
ההרשמה לסמסטר ב' באוניברסיטת תל אביב היא בין התאריכים 30.11.2010-26.10.2010 כך שאלייך זה לא רלבנטי. סמסטר א מתחיל בשנה הבאה באוקטובר. חלק גדול מהחוגים המבוקשים נסגר באפריל מאי. עדיין יש מסלולים פחות מבוקדים כגון מדעי המחשב, מדעים מדוייקים ומדעי המחשב שנסגרים בספטמבר . הכל תלוי בביקוש. המועד האחרון שאת יכולה לעשות הוא יולי אבל זה גבולי. אני הייתי ממליצה שתרשמי כבר עכשיו למועד פברואר כדי שאם תרצי לשפר תוכלי לגשת גם למועד יולי. בהצלחה
סגור