פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אביבית | 13:52  28/10/10
שלום, סיימתי תואר ראשון בהנדסת ביוטכנולוגיה, הזיקה שלי לתחום אינה אבסולוטית, והייתי מאוד רוצה לעסוק (בסופו של דבר) בתחום של הנחיית סדנאות בארגונים,אם בתוך הארגון ואם בחברה חיצונית שמוזמנת ע"י הארגון. אני מודעת לכך שמדובר בנישה ספציפית ואני לא ככ יודעת מאיפה להתחיל כדי להגיע לזה. מבירורים שעשיתי לגבי תואר שני בייעוץ ארגוני קיבלתי הרושם שהמעבר בין התחומים הוא לא מספיק וכי יש צורך בניסיון תעסוקתי רב בתחום ! השאלה היא האם יש לי סיכוי להתברג לאחר הלימודים בשוק ללא תואר ראשון התחום ו/או ניסיון בתחום? ומה היא הדרך הנכונה לעשות זאת? תודה
שלום אביבית ההמלצה שלי במידה ויש לך כמובן תואר ראשון היא לעשות תואר שני שהוא יותר פרקטי ויותר נחשב בשוק העבודה. תואר שני בייעוץ ארגוני כולל כמה התמחויות שאחת מהן היא הנחיית קבוצות מה שהופך את התואר לפקרטי ומחקרי יותר מקורס לתעודה. את צריכה לבדוק שבמקום בו החלטת ללמוד יד פרוייקטים עם שוק העבודה ועם חברות וארגונים, שיש הכוון תעסוקתי לבוגרים וכד'. אלמנטים אלו יעזרו לך לשים רגל בשוק החא קל הזה כבר במהלך התואר כך שעם סיום התואר את מוצאת את עצמך עובדת במגזר העסקי והפרטי או חושבת על פתיחת עסק עצמאי. במידה ותרצי פרטים נוספים על התחום אנא שלחי לי במייל. חנית
סגור