פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אמיר | 00:26  26/10/10
היי. אני מעוניין להתחיל ללמוד באוקטובר שנה הבאה לימודים לתואר ראשון , בלימודי בתיכון לא הייתי תלמיד כל כך טוב אבל עם בגרות מלאה. מה שנראה לי הכי מעניין אותי כרגע זה התחום של כלכלה וניהול באחד המכללות בצפון.(אני מהצפון) כמה שאלות: 1.האם יש הבדל אם אני לומד באיזור הצפון או באיזור המרכז? 2. אני מתלבט אם ללמוד כלכלה וניהול או למשל בנקאות ושוק ההון במכללת נתניה למשל. 3. האם זה משמעותי למשל אם אני יכול לעשות תואר בבנקאות ושוק ההון וללמוד 2-3 בשבוע ולהתחיל כבר מהשנה הראשונה לעבוד בתחום , לעומת להשקיע וללמוד כל יום למשל במכללה כאן בצפון. תודה על העזרה
שלום רב, אין הבדל בין לימודים בצפון הארץ למרכז . ההבדל הוא בתחומי הלימוד. במככלה האקדמית נתניה למשל יש תחום ייחודי בבנקאות שלא קיים במקום אחר וזה היתרון למי שמתעניין בתחום.אני תמיד ממליצה על תארים ייחודיים שאין בהם היצע גדול של בוגרים על מנת להגדיל את הסיכוי למצוא עבודה טובה בתחום. אני לא יודעת אם אחרי שנה תוכל לעבוד בתחום באופן מלא בתפקיד בכיר. אתה יכול להתחיל מלמטה ועד סוף התואר לעלות בסולם הדרגות. במידה ותרצה פרטים נוספים אנא כתוב לי למייל. חנית
סגור