פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום רב, רציתי, אם אפשר, להתייעץ איתך בנושא חינוך מיוחד בגני ילדים. יש לי תואר ראשון בחינוך רגיל והשנה אני מרחיבה הסמכה לתעודת הוראה בחינוך מיוחד לגיל הרך (לימודים של שנה). באפשרותי לעבור למסלול של חינוך מיוחד כללי, עתה אני בהתלבטות אם לשנות מסלול, כיון שאני ממלאת מקום בגני ילדים של חינוך מיוחד בעיר מגורי, ואני שומעת מהגננות (ומגננות שיח) כי הרקע הלימודי שלהן הוא חינוך מיוחד ולאו דווקא חינוך מיוחד לגיל הרך. אני אוהבת את התחום של חינוך מיוחד לגיל הרך. שאלתי: האם צריך לצורך העבודה בתחום (גננת חנ"מ, גננת שיח) תעודה של חינוך מיוחד בגיל הרך או מספיק חינוך מיוחד כללי? בקבלת העבודה בתחום, לאיזה תעודה מהשתיים יש עדיפות? אנא, דעתך חשובה לי מאוד בנושא. תודה מראש
חנית | 10:49  27/09/10
שלום אושרת, רשמית עליך לעשות תעודת חנ"מ לגילאי 0-6 וזו גם התעודה העדיפה, אולם בפועל קורה הרבה שמספיק גם תעודה של חינוך מיוחד לגילאים בוגרים יותר ובמיוחד אם כבר יש לך תעודה של גננת לגן רגיל. בהצלחה
סגור