פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

הראל נגר | 10:33  17/09/10
שלום קוראים לי הראל אני לומד הנדסה כימית בב"ש וסיימתי שנה ראשונה מכל מיני אילוצים אני נאלץ לעבור למרכז הארץ באוניברסיטאות באזור אין מחלקה של הנדסה כימית אז חשבתי לעבור ללמוד כימיה כתואר ראשון האם יש מקצוע שבו אני יכול להעזר בקורסים שכבר למדתי? מלבד כימיה האם הדבר כדאי מבחינת עבודה או אפילו ללמוד מקצוע נוסף עם כימיה (או שבכלל לא כדאי כימיה?) ואיפה הכי כדאי ללמוד? בתודה הראל
חנית נוה | 12:00  20/09/10
שלום הראל, ראשית כל באוניברסיטאותבמרכז אין הנדסה כימית אבל במכללות כגון שנקר יש והן לא פחות טובות מלימודים באוניברסיטה. אתה יכול ללמוד הנדסה רפואית במכללת אפקה או באורט הרמלין - זהו תחום שיש בו הרבה כימיה ולכן יכירו לך בכמה קורסים. מסלולים נוספיןם שיכולים להתאים ולהקביל למה שלמדת זה ניהול טכנולוגיה HIT או ביוטכנולוגיה ימית ברופין. מדובר במסלולים מאד ייחודיים בעלי ביקוש בשוק העבודה . במידה ותרצה ייעוץ לגבי המסלולים הללו אנא שלח לי מייל. בהצלחה
סגור