פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .
 
המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

 
שלום רב, סיימתי תואר ראשון בספרות אנגלית ובאקדמיה למוסיקה באוניברסיטת תל אביב. אני מעוניינת לגשת ללימודי תואר שני בארצות הברית באוניברסיטה טובה, קרי קולומביה ואוניברסיטת ניו יורק. מחד אני רוצה ללמוד משהו פרקטי ומצד שני אני רוצה ללמוד משהו שיהיה לי עניין בו. התואר שהתעניינתי בו הוא פסיכולוגיה התפתחותית לתואר שני, השאלה היא מה הן אפשרויות התעסוקה לאחר סיום הלימודים? ישנה אפשרות נוספת למנהל עסקים אך הדרישות מאוד תובעניות והלימודים תחרותיים והסיכויים הם די קלושים כי מעבר לרמת הציונים יש צורך בנסיון תעסוקתי ניהולי שאין לי. האם יש יתרון כלשהו בתואר מאוניברסיטאות כגון אילו שהזכרתי מבחינת תעסוקה? אודה לכם מאוד על תשובתכם המהירה מאחר וללימודים לסמסטר חורף יש צורך להרשם כבר בספטמבר. תודה רבה על התייחסותכם ותשובתכם, גל
שלום גל, תכתבי לי מה הטלפון שלך למייל: hanit@ilimudim.co.il ואני אפנה את הפרטים שלך לרננה שאחראית על לימודים בחו"ל.
סגור