פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .
 
המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

 
עבדתי 10 שנים כמתכנתת ומנהלת פרויקטים בתחום מערכות מידע, מעוניינת בהסבה למלונאות. האם יהיה עלי להתחיל מלמטה (כגון פקידת קבלה או סגנית מנהלת קבלה) או שבגלל שניהלתי בעברי ואני בעלת 2 תארים (מחשבים ותואר שני במינהל עסקים) יסכימו לתת לי תפקיד טוב יותר?
חנית נוה | 21:32  13/08/10
יה שלום, תחום המלונאות והתיירות הפכו לפופלאריים בשנים האחרונות ולראייה מספר מסלולי הלימוד לתואר ראשון בתחום שהלכו וגדלו כתוצאה מהביקוש לאנשים מוכשרים שייאישו משרות בכירות. עם זאת המנכ"לים עדיים מעדיפים לקחת אנשים שהתחילו מלמטה או נהלו למשל את מערך הקבלה או המזון או שירות החדרים ושלמדו מלונאות. תואר מנה"ס יכול בהחלט לעזור לך במציאת משרות של מנהלת שיווק או פרסום או משאבי אנוש בבתי מלון.המלצתי היא לך לעשות איזשהו קורס של כמה חודשים בבית ספר ללימוד תעודה במלונאות על מנת לקבל קצת רקע. במידה ויש לך שאלות תוכלי לפנות אליי במייל: hanit@ilimudim.co.il בהצלחה
סגור