פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אהלן אפרת, יש בידיי התלבטות קשה בנוגע ללימודי תואר הראשון שלי, הינני מחפש מקצוע אשר יניב שכר גבוהה ושיתאים ליכולות המקצועיות שלי. אני בן 23, למדתי הנדסת מחשבים בתיכון המקצועות שבהם תמיד הייתי חזק הם מתמטיקה ו׳מחשבים. רמת האנגלית שלי מצויינת. אשמח אם תוכלי לכוון אותי ללימודים אשר יתאימו למקצועות בעלי שכר גבוהה ולתחומי חיי. בברכה, שניר
גלעד | 09:55  05/08/10
לדעתי הנדסת תוכנה יכול להתאים לך מאד
שניר | 01:13  06/08/10
מה לגבי ראיית חשבון, ניתוחים אנליסטיים של שוק ההון, כלכלה ומנהל עסקים... אני לא בטוח במצב הביקוש למהנדסי תוכנה בארץ, נראה כי השוק רווי בבעלי מקצוע כאלה ושהשכר ירד משמעותית...
חנית נוה | 08:49  08/08/10
שלום שניר, שמי חנית ואני מנהלת הפורום והיועצת האקדמית של האתר. אשמח לתת לך ייעוץ אישי בטלפון לגבי לימודים ומקצוע. הטלפון שלי הוא 039700141
סגור