פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אפרת | 10:40  24/06/10
שלום, שמי אפרת בת 29. אני שחקנית (סיימתי בית ספר למשחק לפני כשנתיים) ומאז מנסה להכנס לתחום. כל יום שעובר המטרה רק הולכת ומתרחקת בגלל סיבות שלא אפרט להעיל. לא למדתי לתואר כי ידעתי מה אני רוצה. הייתי בחו"ל, עבדתי בתחומים רבים אך שום דבר לא ספק אותי. שום דבר לא נתן לי את האוויר לנשימה בסוף יום שאני זקוקה לו כל כך ולדעת שאני ממצא עצמי בתחום שמתאים לי וממצא את האופי האנרגטי שלי. לפני כמה ימים מלאו לי 29 שנה ואני בלחץ. יכול להיות שעוד בתחום המשחק אצליח. דברים צריכים לקראת. אך אני מנסה להיות רציולאלית מאידך ולברר אופציות אחרות. לדוגמא: תמיד אהבתי להקשיב ולעזור לאנשים. משמע, עובדת סוצייאלית, פסיכולוגית וכד'. אך גם שאני חושבת ללכת בכיוון זה אני מתלבטת אם אני לא "מבוגרת" מדיי בשביל להתחיל ללמוד עכשיו. ואם כן, מאיפה הכסף? אני צריכה להתחיל לחסוך שוב. וזה מצריך עוד זמן.... האם ייעוץ תעסוקתי יכול לעזור לי במצב כזה? תודה אפרת
מנהלת הפורום | 21:44  01/07/10
מתוך מהשאת מתארת, אפרת, יעוץ תעסוקתי ממש עשוי לעזור לך, שכן את מביאה דילמות שהן הליבה של התחום. באמצעות יעוץ תעסוקתי תכירי את האפשרויות שלך ותוכלי לבחור ממקום נרחב ומושכל. בהצלחה
סגור