פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אני מתכנן להתחיל ללמוד בשנה הקרובה ואני מתלבט בין מספר תארים ומספר מוסדות (טכניון,ספיר-ב"ש והבינתחומי) החלטתי לעשות הכוונה לימודית תעסוקתית, כזו שתייעץ לי את הכיוון שהכי מתאים לי בהתאם לאפיון האישיות שלי. כמה שאלות ככה למי שעשה או מכיר. אני מתלבט בין מכון הדס לבין אדם מילא, לבין פסיכולגית תעסוקתית בשם בלהה גילוף שאמורה להיות מאוד טובה (לפי המחיר שלה בטוח שהיא חושבת שהיא כזו). מישהו יודע מה בדיוק הבדלים בין המקומות? ובעיקר איזה מכון מחובר טוב יותר למוסדות האקדמאים וידע להכווין אותי במדיוק בהסתמך על ההבדל בתארים "הכללים" יותר (הנדסת תעשייה וניהול,משפטים-מנהל עסקים, כלכלה וכו'...) ובהתבסס על האפיון אישיות שלי. לדוגמה, אני לא מאמין שהם יכלו להגיע לרמה של "לפי הנתונים שלך עדיף לך ללמוד הנדסת תעשיה וניהול בבאר שבע ולא בטכניון" אבל לפחות לרמה של "כדאי לך להתמחות במערכות מידע ולא בייצור בגלל שראינו א,ב,ג במבחנים שעשית" למשל. אני אשמח לשמוע גם סתם התרשמות כללית מהמכונים האלו ובכלל על מה שכתבתי. המון תודה
מנהלת הפורום | 17:38  31/03/10
הי אלון כפסיכולוגית תעסוקתית בעצמי, כמובן שאני מאוד ממליצה על יעוץ וחושבת שזה עשוי להועיל וכן ניתן להגיע להכוונה מאוד ספציפית. לגבי המלצות , אז יש הרבה מקומות טובים ליעוץ. אם תרצה לפנות למכון אז אני ממליצה כמובן על המכון בו אניי עובדת -מכון "אדם מילא", אתה מוזמן להסתכל באתר ולהתרשם בעצמך.. והשני פניה ליועץ פרטי , ישנם מספר כאלה בשוק וביניהם בלה גילוץ שהנה מקצועית מאוד וותיקה. בהצלחה
סגור