פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

גלי | 11:49  22/03/10
אני בת 27 נרשמתי ללימודים במדרשה לאמנות במכללת בית ברל. למרות החששות החלטתי שמוטב מאוחר מאשר בכלל לא כי תמיד רציתי ללמוד חינוך ולשלב עם זה את עולם האמנות. רציתי אם אפשר קצת "טיפים" להרגיע את החששות, האם הלימודים מאוד קשים, האם אפשר לקבל מלגות ואם כן למי פונים? אשמח לשמוע תשובות. גלי
מעיין | 15:31  25/03/10
היי גלי, אין גיל מאוחר בשביל להתחיל ללמוד, ואת זה אני אומרת לך מרום גילי 35 :-) אני לומדת לתואר שני במדרשה לאמנות אבל גם את התואר הראשון ותעודת ההוראה עשיתי שם, ככה שיש לי פז"ם ארוך שם... החששות שאת מרגישה טבעיים לגמרי אבל בכנות גלי, אין לך מה לדאוג. המדרשה לאמנות היא מקום כזה אינטימי הן מבחינת צורת המקום והן מבחינת היחסים בין הסטודנטים ובין המרצים לסטודנטים. זה אומר שהמרצים מתייחסים אלייך קודם כל כאל אמן ורק אח"כ כסטודנטית , את יכולה תמיד לפנות אליהם ולדבר איתם חופשי. בתור סטודנטית ותיקה אני יכולה לומר לך שזה אחד המקומות שיותר עוזרים אחד לשני בעבודות שצריך להציג, נותנים רעיונות אחד לשני, לומדים יחד. אני מקווה שהצלחתי טיפה להרגיע אותך. אגב, זה לינק שיכול לעזור לך לגבי מלגות. יש שם פירוט למי צריך לפנות ומה עושים. http://www.beitberl.ac.il/about/dikanat/milgot/Pages/default.aspx חג שמח ובהצלחה! מעיין
מנהלת הפורום | 18:04  31/03/10
הי גלי זה מאוד טיבעי שאת חוששת היות וככל שמתרחקים מעולם הלימודים החשש מכך גדל. אני בטוחה שלימודים שיהיו מעניינים עבורך ישכיחו את הפחדים. לגבי רמת הקושי, זה כמובן עניין סוביקטיבי ולכן קשה לאמוד את הקושי. חשוב שתשוחחי קצת עם סטודנטים שכבר לומדים במכללה בכדי לקבל תמונה ולהרגיע את החששות. לגבי מלגות, זה לא תחום ההתמחות שלי ולכן מציעה לנסות לשאול בפורום המתיחס לנושא. בהצלחה
סגור