פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .
 
המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

 
דני | 17:12  14/02/10
שלום רב אני בן 27 ונמצא כרגע בפרשת דרכיפ,עזבתי את העבודה בשבוע האחרון ואני מתלבט כבר תקופה ארוכה מה לעשות אני בלי בגרות ובלי פסיכומטרי,תמיד הייתה לי אהבה לתחום המחשבים וחשבתי לאחרונה להתמקד בזה,לדעתי תואר במחשבים בשלב הזה בחיי לא אפשרי ויש כל כך הרבה קורסים בשוק שקשה לדעת מה באמת יקדם אותי בהמשך.... איך בוחרים? והאם יש טעם לגשת להכוונה תעסוקתית שאין כיוון מוגדר מראש?
מנהלת הפורום | 22:05  28/02/10
בהחלט הרעיון לפנות ליעוץ מקצועי הוא נכון, היות ועל רגל אחת לא כדאי לקבל החלטה.אני קוראת שיש לך כיוון עניין כללי-מחשבים וחושבת שדרך יעוץ מקצועי תכיר טוב יותר את כישוריך, מאפיני אישיותך ותהיה מודע טוב יותר לצרכים שלך ולתחומי העניין וכך תוכל לקבל החלטה מושכלת יותר ויחד עם זאת לקבל חוות דעת מקצועית וראייה אוביקטיבית של אדם המוסך ומקצועי בתחום של יעוץ קריירה.
סגור