פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .
 
המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

 
קרן | 21:56  30/01/10
שלום, סיימתי תואר ראשון בביוטכנולוגיה ,ברור היה לי כי אני מעדיפה להיות בסביבת אנשים ולא במעבדה, ומצאתי עבודה כנציגה רפואית בחברת תרופות(עובדת שם כחצי שנה). העבודה נוחה ויש בה הרבה חופש ועצמאיות, העיניין שאיני מרגישה מאותגרת מספיק במהלך יום העבודה שלי, אני מרגישה שאני חוזרת על אותה מנטרה בכל יום ולאחרונה הגעתי למצב שקשה לי להתחיל יום עבודה. דיברתי על כך עם המנהל הישיר שלי הוא אמר שזו העבודה ונתן לי להכין לו מצגות ולקרוא מאמרים נוספים. אני נהנת מהעבודה המשרדית אך גם מהפגישות עם האנשים ומהפן השיווקי. לאחרונה נרשמתי ללמודי MBA כי אני רוצה בעתיד להתפתח בכיוון השיווק. הבעיה היא שכרגע אני מתקשה להעביר את יום העבודה שלי, אני מרגישה שאני "מבוזבזת" ושאיני ממצה את יכולותיי. ואיני רואה כיון אחר אליו אני מתאימה, האם יש לך עצה או כיון אליו את חושבת שאני יכולה להתאים?
סגור